humoro grupė „Ambrozija“ atvyksta į Rumšiškes
 

Nauja programa!  Nauji personažai! Naujos dainos! Nauja humoro dozė!

 

Prieš dvejus metus Lietuvos publikai pristatę bendrą programą ir net nesitikėję tokio stulbinančio žiūrovų palaikymo, humoro grupė "Ambrozija" ir dainininkas Paulius Stalionis neužmigo ant laurų! Juoko ir neblėstančios energijos viesulu apskrieję Lietuvą, jie nusprendė dar nesudėti ginklų ir paruošti visiškai naują programą!

 

Kol "Ambrozijos" vyrukai Kęstutis Matelis ir Giedrius Viduolis gamino dar negirdėtus humoro receptus, dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis plušėjo įrašų studijoje, kurdamas naujas dainas...

 

Po ilgų mėnesių repeticijų, po bemiegių dienų ir naktų, šaunusis kolektyvas pagaliau ištarė: "Mums pavyko! Šou turi tęstis!".

 

Su beprotiškais Tatos ir Raimudėlio nuotykiais, su iš koto verčiančiais Bobučių liežuvavimais, su pulku nematytų personažų, su ausis ir širdį glostančiais naujais ir visų pamėgtais dainų akordais, humoro grupė "Ambrozija" ir dainininkas Paulius Stalionis sugrįžta, kad vėl  nustebintų, pralinksmintų ir neleistų publikai nuo juoko atsikvėpti iki paskutinės renginio akimirkos.

 

Tie, kas pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių ir pavargote nuo kasdieninės rutinos, žinokite - šis koncertas skirtas Jums, o bilietas į koncertą – tikrai gera dovana pokštų ir juokų dienos proga Jūsų draugams ir artimiesiems.

 

Humoro grupės "Ambrozija" ir Pauliaus Stalionio  koncertas Rumšiškių kultūros centre vyks balandžio 1 d., 18 val..

 

Bilieto kaina -  12 litų. Koncerto dieną - 15 litų. Vaikams (7m. – 10m.) – 6 Lt.

2014-03-19

 visos naujienos

 

       

 į viršų

 grįžti atgal