Mero taurės šaškių turnyras subūrė rumšiškiečius
 

Rumšiškių kultūros centre buvusieji ir dabartiniai šios seniūnijos gyventojai jau dvyliktą rudenį dalyvavo šaškių varžybose Kaišiadorių rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Mokinių grupėje pirmą vietą užėmė Rumšiškių vyskupo Antano Baranausko gimnazijos gimnazistų pirmoji komanda (Marijus Zakarauskas ir Skirmantas Bulauka), pralenkusi šios gimnazijos antrąją ekipą (Jankūnaitė, Kubiliūtė ir Mereckas) ir trečioje vietoje likusias seseris rumšiškietes Juliją, Oną ir Mariją Žumbakytes.

Suaugusiųjų varžybose startavo 12 šaškių mėgėjų. Vyrų nugalėju tapo Bronius Kulnickas iš Grabučiškių, antrą vietą užėmė Jurgis Preikšaitis iš Pravieniškių, o trečiąją – buvęs rumšiškietis Vacys Babkauskas. Iš moterų sėkmingiausiai žaidė Agnė Stankevičiūtė. Antra liko Marytė Kelmelienė. Nugalėtojams ir prizininkams padėkos raštus, taures ir medalius įteikė Rumšiškių seniūnijos seniūnė Eugenija Genevičienė.

Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Romualdas Urmilevičius negalėjo dalyvauti šiame renginyje, bet jis neliko abejingas jo dalyviams. „Smagu, kad ši graži tradicija tęsiama ir ji vėl subūrė šaškių entuziastus. Turiningai praleidę savo laisvalaikį, pabendravę su bendraminčiais, visi dalyviai sukaupė naujų jėgų ir energijos. Šiose varžybose paprastai nebūna pralaimėjusiųjų“, – teigė meras.

2014-11-18

 visos naujienos