MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2015
 

Penktadienį Vilniuje paaiškėjo daugiau negu 400 dalyvių pritraukusio tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės raiškos konkurso „Muzikos talentų lyga“ laureatai. Konkurso dalyviai – jauni atlikėjai, kolektyvai ir chorai iš visos Lietuvos bei kitų šalių – varžėsi stebimi kompetentingos komisijos, kuriai priklausė ir Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždės.

Pirmą kartą rengiamas konkursas susilaukė didžiulio jaunųjų atlikėjų susidomėjimo. Iš daugiau nei dvidešimt Lietuvos miestų, kaimyninės Latvijos ir Jungtinės Karalystės susirinkę dalyviai konkuravo 11-oje kategorijų pagal amžių ir žanrą.

Konkursas vyko pagrindinio „Muzikos talentų lygos“ partnerio – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) – salėje. Konkursą vedė jaunas ir žavus vedėjų duetas – Eglė Jurgaitytė ir Mantas Wizart.

Geriausiai pasirodžiusiems „Muzikos talentų lygoje“ atiteko ne tik laimėtojų taurės. Konkursui įsteigti ir kiti vertingi prizai – dienos šviesą netrukus turėtų išvysti kompaktinis diskas su visomis nugalėtojų dainomis. Konkurse buvo nelengva, nes dalyvavo kolektyvai iš meno muzikos mokyklų, muzikos konservatorijų…
Konkurso vertinimo komisiją sudarė: kompozitorius, įvairių televizijos projektų ir respublikinių konkursų komisijų pirmininkas Gediminas Zujus, Latvijos kompozitorė, festivalio „Rigas Simphony“ prezidentė bei pasaulinės žiuri asociacijos narė Jelena Loreina Švilpė, Londono Westminsterio vokalo studijų bakalaurė Goda Pereckaitė, atlikėjai Česlovas Gabalis, Romas Bubnelis, Birutė Petrikytė ir šio konkurso organizatorė Asta Bagdonavičienė.

Galime tik pasidžiaugti, kad konkurse Rumšiškių kultūros centrui atstovavo dvi dainininkės: Kotryna Streikutė ir Ema Aukščenytė, jų vadovė Reda Jakelaitienė. Merginos pasirodė puikiai. Kotryna buvo įvertinta diplomu ir profesionalių muzikantų bei vadovų pagiriamuoju žodžiu už profesionalų dainavimą. Ji yra pakviesta bendradarbiauti su Vilniaus muzikantais. Ema savo kategorijoje laimėjo trečią vietą. Ją įvertino diplomu ir laimėtojos taure bei pakvietė nusifilmuoti LRT televizijos laidoje. Tai buvo padaryta jau kitą dieną. Merginos dalyvavo ir fotosesijoje.

Mes džiaugiamės, kad Rumšiškėse dainuoja gabios merginos. Tikimės ir kitais metais dalyvauti
„Muzikos talentų lygoje”, dar geriau pasiruošti, suskambėti visoje Lietuvoje.

„Talentų lyga 2015“ himnas - https://www.youtube.com/watch?v=9MT-D217NJE

2015-04-17

 visos naujienos