Ema Aukščenytė dalyvavo „Lietuvos balsas“ konkurse
 

Rumšiškių kultūros centro estradinių dainų būrelis „R“, kuriam jau 18 metų vadovauja Reda Jakelaitienė. Šiame būrelyje nuo pirmos klasės dainuoja Ema Aukščenytė. Mergaitė nuo pat mažens buvo labai muzikali, troško visą laiką dainuoti... Ir štai 2015 metais ji jau dvyliktokė. Pavasarį laimėjusi respublikiniame konkurse „Muzikos talentų lyga“ prizinę vietą (iš 400 dalyvių), vasarą sugalvojo dalyvauti LNK televizijos projekte „Lietuvos balsas“. Reikėjo gerokai padirbėti, bet pavyko – Ema įveikė „akląsias perklausas“ ir perėjo į kitą etapą, po to – dar į kitą.
„Esu iš Rumšiškių, esu 12 klasėje“, - televizijos eteryje apie save pradeda pasakoti Ema. Ema nori suktis pramogų pasaulyje: „Noriu bemiegių naktų, noriu atsakomybės. Noriu įtampos. Man toks gyvenimo būdas patinka.“ Todėl „Lietuvos balsas“ – jai projektas, kuriame ji atskleis savo vokalines galimybes, susipažins su pramogų verslo užkulisiais. „Nuo mažų dienų mane žavėjo scena, myliu muziką ir nenustosiu jos mylėti“ – sako Ema Aukščenytė.

Kol kas Ema dalyvavo trijuose LNK televizijos projekto „Lietuvos balsas“ etapuose. Tai yra aukštas pasiekimas, bet šiuo rezultatu kelias į muziką tik prasidėjo. Palinkėkime Emai sėkmės šį pavasarį respublikiniame konkurse „Lietuvos muzikos talentų lygoje”, kuris įvyks balandžio pradžioje. Taip pat ji dalyvaus atrankoje į festivalį „Slavianskyj bazar“. Tikimės apie šią puikią, gabią merginą dar ne kartą išgirsti.

2016-01-26

 visos naujienos